Żywiecki e-Urząd Skarbowy - umawianie wizyt całkowicie online

Żywiecki e-Urząd Skarbowy – umawianie wizyt całkowicie online

——

Data Wydarzenia: 4 styczeń, 2022;
Miejsce: Żywiec.

——

W związku z panującą pandemią instytucje prawne w Żywcu już dawno przeszły na elektroniczny system udostępniania usług i nie zamierzają ich odwoływać. Dzięki temu mieszkańcy powiatu żywieckiego wciąż mają wygodną możliwość załatwiania swoich spraw w Urzędzie Skarbowym za pośrednictwem Internetu lub umawiania się na osobistą wizytę w placówce całkowicie online, bez potrzeby wychodzenia z domu.

Aby umówić wizytę w celu załatwienia spraw skarbowych, nie trzeba wcale wybierać się do miasta. Wystarczy wejść na stronę internetową Urzędu Skarbowego i wypełnić odpowiedni formularz elektroniczny: po podaniu swoich danych trzeba jedynie wybrać dogodną datę oraz godzinę spotkania z konsultantem, przy czym jak na dłoni widać, które terminy są jeszcze dostępne. Potwierdzenie rezerwacji otrzyma się niecałą chwilę później SMS-em lub e-mailem, w ten sposób można również ją odwołać.

Przy okazji warto wspomnieć, że jeśli chcemy jedynie oddać dokument do Urzędu Skarbowego, umawianie wizyty nie jest konieczne! Wszelkie papiery można zostawić w skrzynce podawczej – to przydatna informacja przed zbliżającym się okresem składania zeznań podatkowych i rozliczeń PIT.

fot. UM Żywiec Facebook

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.