Bielsko-Biała spektakl

Występ Kabaretu Moralnego Niepokoju w Amfiteatrze Pod Grojcem

——

Data Wydarzenia: 14 sierpnia, godzina 19:30.
Miejsce: Żywiec, Amfiteatr Pod Grojcem.

——

Kabaret Moralnego Niepokoju wystąpi w Żywcu ze swoim nowym programem “Za długo panowie byli grzeczni”.

Popularny kwartet artystów, którego nie trzeba nikomu przedstawiać, pojawi się na deskach Amfiteatru pod Grojcem w składzie: Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Przemysław Borkowski, Rafał Zbieć. Dwugodzinny spektakl organizowany jest dla wszystkich entuzjastów dobrego humoru. Występ rozpocznie się już 14 sierpnia o godzinie 19:30.

Najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju o nazwie “Za długo panowie byli grzeczni” dotyka spraw rodzinnych oraz konieczności dostosowania się do określonych ról społecznych.

W sposób prześmiewczy i błyskotliwy porusza drażliwe kwestie dojrzewania, sprostania wymaganiom dorosłych czy stosunków damsko-męskich. Każdy, bez względu na wiek, odnajdzie dla siebie scenę, przy której roześmieje się do łez.

Dosyć utartych schematów, w końcu za długo już panowie byli grzeczni. Nie zabraknie złośliwych piosenek i charakterystycznych, inteligentnych żartów, za które tysiące wielbicieli pokochało grupę KMN.

Kabaret Moralnego Niepokoju

Kabaret Moralnego Niepokoju należy do grona najbardziej znanych i uwielbianych kabaretów sceny polskiej. Jest jednym z najstarszych grup komediowych, ponieważ został założony w 1993 roku.

Nazwę dla zespołu artystów wymyślił jeden z członków, Przemysław Borkowski, zaś rozgłos uzyskali dzięki działalności telewizyjnej oraz niezrównanej charyzmie Roberta Górskiego.

Ich autorskie, prześmieszne programy, m.in. “Historia Polski według Kabaretu Moralnego Niepokoju”, “Trasasasa” czy “Tego jeszcze nie grali” pozwoliły im zdobyć liczne nagrody w Ogólnopolskim Przeglądzie Kabaretów PAKA lub Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Estradowej. Bez wątpienia to kabaret cieszący się sławą i poważaniem, często współpracujący z innymi znanymi grupami, np. z Ani Mru Mru.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.