Bielsko-Biała: Michał Szpak - FREEDOM

Żywiec Kabarety

Żywiec: Występ Kabaretu Młodych Panów

——

Data Wydarzenia: 15 sierpnia, godzina 19:00.
Miejsce: Żywiec, Amfiteatr Pod Grojcem.

——

W ramach promocji regionu miejscowości Żywiec odbędzie się występ Kabaretu Młodych Panów.

Organizatorem akcji jest Miejskie Centrum Kultury w Żywcu. Znany i lubiany Kabaret Młodych Panów zawita na Żywiecczyznę w najlepszym składzie: Robert Korólczyk, Mateusz Banaszkiewicz, Łukasz Kaczmarczyk i Bartosz Demczuk.

Artyści zaprezentują swój nowy program “To jest CHORE!” ukazujący bolączki życia społecznego w prześmiewczy sposób. Dwugodzinny spektakl przeznaczony głównie dla dorosłych będzie można obejrzeć już 15 sierpnia o godzinie 19:00 w Amfiteatrze pod Grojcem.

“To jest CHORE!” to najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów. Program porusza wszelkie kwestie natury międzyludzkiej, jakie spotykamy na co dzień. Podkreśla wszystko to, co wokół nas nienormalne, absurdalne i bezsensowne przy użyciu dosadnych puent oraz morałów. Nie zabraknie zabawnych skeczy, ironicznych scenek oraz mądrych piosenek z ukrytym przekazem. Dobra zabawa gwarantowana.

Amfiteatr pod Grojcem

Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję zobaczyć żywiecki Amfiteatr pod Grojcem, gdzie rozgrywają się największe wydarzenia kulturalne regionu.

Położony jest nad rzeką Koszarawą u stóp wzgórza Grojec i przystosowany został specjalnie do organizacji dużych innych imprez masowych – dysponuje widownią mieszczącą do 3000 widzów.

Tereny rekreacyjne wokół teatru należą do najczęściej obleganych miejsc wypoczynkowych dla mieszkańców Żywca i okolic, a także dla strudzonych turystów. Niekiedy z desek amfiteatru transmitowane są koncerty lub występy artystów na żywo.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.