Pożegnanie Lata w Miejskim Centrum Kultury w Żywcu

Pożegnanie Lata w Klubie Ogródek w Żywcu

——

Data Wydarzenia: 17 wrzesień, godzina 15:00.
Miejsce: Żywiec, Klub Ogródek.

——

Aktualizacja: Wydarzenie zostało odwołane z powodu złych warunków atmosferycznych.

——

Oto idealna propozycja dla dzieci na powitanie nadchodzącej jesieni – piknik rodzinny w Klubie Ogródek w Żywcu!

W celu hucznego pożegnania się z odchodzącym latem organizator imprezy, czyli żywieckie MCK, zaprasza na rodzinny festyn dla całych rodzin.

Nie zabraknie sporej dozy rozrywki i dobrej zabawy – przewidziano moc atrakcji dla najmłodszych, w tym strefę baniek mydlanych i dmuchane zjeżdżalnie.

Dzieci z pewnością nie będą się nudzić! Start wydarzenia już 17 września o godzinie 15:00.

Harmonogram Imprezy

W programie zaplanowano:

  • 16:00 – nauka tańca Zumba dla każdego;
  • bogaty wachlarz atrakcji dla najmłodszych, w tym:
    • animacje dla dzieci;
    • strefa baniek mydlanych;
    • malowanie twarzy;
    • dmuchane zjeżdżalnie;

Wstęp wolny – wszyscy chętni mogą cieszyć się bezpłatnym wejściem.

Miejskie Centrum Kultury w Żywcu

Miejskie Centrum Kultury w Żywcu to ośrodek kulturowy zajmujący się tworzeniem, promocją różnorodnych form sztuki i aktywizacją mieszkańców do udziału w rozmaitych warsztatach artystycznych.

Pod jej władze podlega większość mniejszych instytucji kulturowych, w tym kluby środowiskowe, chóry i orkiestry bądź placówki kulturalne, np. wspomniany wyżej Klub Ogródek, Zespół Pieśni i Tańca “Żywczanie”, Zespół Wokalny “Serenada”, Miejska Orkiestra Dęta, Żywiecka Szkoła Folkloru, a nawet ogromny obiekt widowiskowy jakim jest Amfiteatr pod Grojcem.

MCK organizuje i zwykle jest patronem wszelkich imprez na terenie miasta, m.in. koncertów, wystaw, wykładów, konkursów, festynów lub ważniejszych uroczystości. Z tego powodu stanowi niejako bijące serce kultury żywieckiej.

Powiązane wpisy

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w formie plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.