zywiec_planeta_energii

Planeta Energii w Żywcu Dla Najmłodszych

——

Data Wydarzenia: 28 wrzesień, godzina 12:00.
Miejsce: Żywiec, Amfiteatr Pod Grojcem.

——

Planeta Energii dla dzieci, młodzieży oraz ich rodziców już otwarta –  mobilna strefa nauki i zabawy w Żywcu!

Dnia 28 września w godzinach 12:00 – 18:00 w Żywieckim Amfiteatrze pod Grojcem rozpocznie się festiwal organizowany w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego, który zwraca uwagę najmłodszych na problemy związane z ekologią, a także daje im podstawy wiedzy na temat energii elektrycznej.

Całość informacji przekazywana w sposób przystępny, poprzez świetną, nietuzinkową zabawę z elektroniką!

Nie zabraknie konkursów, quizów w tematyce ekologicznej, multimedialnych kolorowanek oraz innej mocy rozrywki.

To idealna propozycja na spędzanie wolnego czasu dla małych entuzjastów sprzętu elektronicznego, elementów robotyki i nie tylko. Organizatorzy zapraszają całe rodziny na niesamowite pokazy, o których nie da się prędko zapomnieć.

Program Imprezy

W programie imprezy przewidziano m.in.:

  • interaktywne quizy poświęcone naszej planecie Ziemi;
  • fotobudkę połączoną z generatorem Van de Graaffa;
  • multimedialne kolorowanki naścienne;
  • strefa edukacyjna VR, czyli w rzeczywistości wirtualnej;

W trakcie wyśmienitej zabawy z nowoczesną technologią najmłodsi zapoznają się z zagrożeniami dotyczącymi naszej planety i dowiedzą się, co możemy zrobić wspólnie, by im zapobiegać. Te wiadomości z pewnością przydadzą się dzieciom w przyszłości, aby umiały zadbać o swoje środowisko, kiedy same staną się już dorosłe.

Powiązane wpisy

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.