Żywiec: otwarcie nowej strefy relaksu

Żywiec: otwarcie nowej strefy relaksu

Żywiec: otwarcie nowej strefy relaksu

Data Wydarzenia: 7 listopada, 2022;
Miejsce: Żywiec;

——

W ramach polsko-czeskiego mikroprojektu pod nazwą Razem dla turystyki w Euroregionie Beskidy na ulicy Łącznej w Żywcu powstała nowa strefa relaksu w postaci siłowni plenerowej i placu zabaw dla dzieci. W związku z tym Urząd Miejski zaprasza wszystkich mieszkańców oraz turystów na jej uroczyste otwarcie.

Projekt powstania nowej strefy relaksu mógł zostać zrealizowany dzięki środkom z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, budżetu państwa i współpracy Miasta Żywiec z Miastem Frydlant. Z tego powodu, aby uczcić otwarcie obiektu, przygotowano niespodziankę: bezpłatne zajęcia rekreacyjno-ruchowe dla mieszkańców i turystów.

Uroczyste otwarcie nowej strefy relaksu odbędzie się w poniedziałek 7 listopada o godzinie 12:00. Wstęp wolny dla wszystkich!

fot. UM ŻywiecŻywiec

Żywiec Na Sygnale

Atrakcje w Żywcu

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.