Żywiec: Koncert Muniek i Przyjaciele

Koncert Muniek i Przyjaciele w Żywcu

——

Data Wydarzenia: 20 sierpnia, godzina 20:00.
Miejsce: Żywiec, Amfiteatr Pod Grojcem.

——

W Żywcu wystąpi Muniek Staszczyk w ramach cyklu letnich koncertów plenerowych pod tytułem “PlenR”.

Koncert odbędzie się na deskach Amfiteatru pod Grojcem, a rozpocznie się już 20 sierpnia o godzinie 20:00.

Muniek i przyjaciele, czyli grający na gitarach akustycznych Cezariusz Kosman oraz Janek “Jahlove” Pęczak, zaprezentują nowe, akustyczne wersje znanych, lubianych przebojów.

Z początku projekt “PlenR” miał stanowić odskocznię od głośnego rockowego grania, jednak cała idea odniosła finalnie wielki sukces.

Artyści poprzez serię koncertów w plenerze promują swój najnowszy album pt: “Na żywo i akustycznie 2018-2019”. Usłyszymy znajome hity, np. “I love you”, “Nie Nie Nie” czy “Ajrisz” w zupełnie nowej, akustycznej aranżacji.

Nie zabraknie też nowych brzmień w postaci piosenek z solowego albumu artysty “Syn miasta”.

Muniek Staszczyka to weteran polskiej sceny muzycznej, który sławę zdobył dzięki zespołowi T.Love, gdzie przez wiele lat był niekwestionowanym liderem i autorem niezapomnianych tekstów. Uzyskał rozgłos również poprzez założenie grupy Szwagierkolaska.

Jego przeboje, do grona których można zaliczyć m.in. “Chłopaki nie płaczą”, “Nie Nie Nie”, “U cioci na imieninach”, “I Love You”, na stałe wpisały się w klasykę polskiej kultury. Jest laureatem wielu nagród, w tym Fryderyków za najlepszy rockowy album roku 2020.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.