Żywczanie zapraszają na Góralską Pasterkę w Sporyszu!

Żywczanie zapraszają na Góralską Pasterkę w Sporyszu!

Żywczanie zapraszają na Góralską Pasterkę w Sporyszu!

Data Wydarzenia: 24 grudnia, 2022;
Miejsce: Żywiec;

——

Wszystkich chętnych do wspólnego kolędowania zapraszamy do Żywca, gdzie podczas Góralskiej Pasterki w Sporyszu wystąpi Zespół Pieśni i Tańca Żywczanie – artyści wykonają swój najlepszy repertuar kolęd i pastorałek z rejonu Żywiecczyzny.

Tradycyjnie artyści z ZPiT Żywczanie od początku grudnia szlifują swoje umiejętności, by zaprezentować się jak najlepiej w trakcie wigilijnego kolędowania. Na Góralskiej Pasterce w Żywcu Sporyszu nie zabraknie najbardziej znanych polskich kolęd ani pastorałek żywieckich górali. Całości dopełnią góralskie stroje oraz instrumenty.

Góralska Pasterka z ZPiT Żywczanie odbędzie się o północy 24 grudnia w kościele pw. Chrystusa Króla w Żywcu Sporyszu.

fot. ZPiT Żywczanie – FBŻywiec

Żywiec Na Sygnale

Atrakcje w Żywcu

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.