Zwycięstwo Podbeskidzia! Goku gwiazdą spotkania!

Zwycięstwo Podbeskidzia! Goku gwiazdą spotkania!

Zwycięstwo Podbeskidzia! Goku gwiazdą spotkania!

Data Wydarzenia: 29 października, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

Wreszcie zwycięstwo bielskich piłkarzy! Po serii remisów zawodnikom TS Podbeskidzie udało się pokonać na własnym stadionie ekipę Sandecji Nowy Sącz – wszystko za sprawą bardzo aktywnego Romana Goku, którego iście hiszpański styl gry sprawił, że zasłużył na tytuł gwiazdy tego spotkania.

Z początku nic nie zapowiadało rychłego zwycięstwa bielszczan. Rozgrywka w pierwszej połowie była bardzo wyrównana, a bielskim piłkarzom brakowało dobrego wykończenia każdej z akcji. Na prawdziwą grę trzeba było czekać do drugiej części spotkania – wtedy właśnie Goku ruszył do ataku. Najpierw w 61. minucie strzelił pierwszego gola, a kilkanaście minut później asystował przy bramce w wykonaniu Bierońskiego. Sandecja Nowy Sącz nie zdołała już odrobić straconych punktów.

W ten sposób wspaniały popis Goku zagwarantował TS Podbeskidzie zwycięstwo z Sandecją Nowy Sącz wynikiem 2:0. Przed bielską drużyną jeszcze dwa mecze z cyklu Fortuna 1. Liga: z Resovią Rzeszów i Arką Gdynia.

fot. TS Podbeskidzie / Symon JaszczurowskiBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.