41-letni mężczyzna zranił nożem swoją 44-letnią partnerkę..

Zranił nożem swoją partnerkę – kobieta trafiła do szpitala

41-letni mężczyzna zranił nożem swoją 44-letnią partnerkę..

Data Wydarzenia: 13-16 maja, 2022;
Miejsce: Czechowice-Dziedzice, powiat bielski;

——

Późnym wieczorem w dniu 16 maja doszło do wstrząsającego wydarzenia w Czechowicach-Dziedzicach w powiecie bielskim. Funkcjonariusze policji z Czechowic-Dziedzic zostali oddelegowani do awantury domowej, podczas której 41-letni mężczyzna ranił nożem swoją 44-letnią partnerkę. Kobieta w stanie zagrażającym jej życiu trafiła do szpitala.

Około godziny 20:30 w jednym z bloków mieszkalnych doszło do kłótni dwójki partnerów. 41-letni mężczyzna niespodziewanie zranił nożem swoją partnerkę i uciekł. 44-letnia kobieta przeżyła tylko dzięki wyjątkowo szybkiej i sprawnej interwencji sąsiadów, którzy wezwali na miejsce odpowiednie służby. Informacje dostarczone przez świadków zdarzenia pozwoliły policjantom złapać uciekającego sprawcę napaści w niecałe kilkanaście minut.

Zaskoczonego 41-letniego mężczyznę zatrzymano kilka przecznic dalej. Nie stawiał oporu, ale badanie alkomatem wykazało całe 2 promila alkoholu we krwi. Do tej pory nie wiadomo, dlaczego zranił nożem swoją partnerkę. Śledczy ustalają przebieg zdarzenia na podstawie dowodów i zeznań sąsiadów. O losie nożownika zdecyduje prokurator.
Bielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.