Zostań ratownikiem GOPR!

Zostań ratownikiem GOPR!

——

Data Wydarzenia: do 15 grudzień, 2021;
Miejsce: Beskidy;

——

Jeśli ktoś kiedyś zastanawiał się nad dołączeniem do Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, właśnie nadarza się ku temu wspaniała okazja – Beskidzki Oddział GOPR czeka na zgłoszenia śmiałków, którzy chcieliby dołączyć w szeregi ratowników i poświęcić się służbie innym na szlakach w najpiękniejszych polskich górach.

Ochotnicy muszą się najpierw, rzecz jasna, wykazać odpowiednimi umiejętnościami oraz posiadaną wiedzą. W związku z tym zgłoszeni muszą przejść przez dwuczęściowy egzamin w dniach 22-23 stycznia 2022 roku, sprawdzający ich zdolności w zakresie narciarstwa, znajomości topografii i posługiwania się skiturami, czyli spcjalnymi nartami w dwóch różnych rodzajach terenu. Ci, którym uda się zaliczyć wszystkie zadania, zostaną przyjęci na staż.

Najpierw jednak należy zgłosić swoją kandydaturę za pośrednictwem formularza elektronicznego. Zgłoszenia można wysyłać do 15 stycznia 2022 roku.

Link do formularza zgłoszeniowego: https://forms.gle/jESJA9Dj6RSPPxSY8

fot. GOPR Beskidy

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.