Anna Celińska

Złota Anna Celińska z KS Sprint

Anna Celińska

Data Wydarzenia: 30 lipca i 5 sierpnia, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

KS Sprint znów triumfuje! Wszystko za sprawą wielokrotnie odznaczanej lekkoatletki Anny Celińskiej, która w ostatnich dniach zdobyła 2 złote medale w ciągu zaledwie 6 dni – 43-letnia zawodniczka zwyciężyła w biegu górskim na Śnieżniku i w zawodach Gorce Ultra Trail. Swoim występem udowodniła, że forma wciąż jej nie opuszcza!

Anna Celińska to córka legendarnego sportowca Tadeusza Świerczka, polska multimedalistka i specjalistka od biegów górskich. Wielokrotnie reprezentowała nasz kraj w tej dyscyplinie sportu, zdobywając wysokie miejsca na podium, np. brąz w Mistrzostwach Świata w Szklarskiej Porębie w 2013 roku. Na swoim koncie ma łącznie 33 medale rangi mistrzowskiej.

Do tej bogatej kolekcji wyróżnień sportowych Anny Celińskiej z KS Sprint dołączyły niedawno dwa nowe złote medale. Pierwszy wywalczyła z łatwością w dniu 30 lipca w Biegu na Śnieżnik, gdzie zwyciężyła po raz 7. w swojej karierze. Drugie złoto wpadło w jej ręce w dniu 5 sierpnia po zawodach Gorce Ultra Trail w Ochotnicy Dolnej, które były jednocześnie Mistrzostwami Polski PZLA w biegu górskim na krótkim dystansie – z niebywałym czasem 39:05 bez problemu zameldowała się na mecie jako pierwsza.

fot. UM Bielsko-Biała / Robert CelińskiBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.