Zima w Mieście na Sportowo z BBOSiR

Zima w Mieście na Sportowo – ferie z BBOSiR

Zima w Mieście na Sportowo z BBOSiR

Data Wydarzenia: 14-29 stycznia, 2023;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

Wkrótce, bo już od najbliższego weekendu, rozpoczną się ferie zimowe dla dzieci z województwa śląskiego. Z tej okazji BBOSiR organizuje akcję pod nazwą Zima w Mieście na Sportowo 2023, w ramach której przez dwa tygodnie na terenie bielskich hal i lodowisk odbywać się będą zajęcia sportowo-rekreacyjne dla młodzieży.

Zima w Mieście na Sportowo 2023 to kolejna odsłona akcji mającej na celu aktywizację młodzieży i zachęcenie ich do różnorodnej aktywności fizycznej w czasie ferii zimowych. W tym celu BBOSiR przygotował szeroką ofertę zajęć – zawody w kręgle fińskie, turniej piłki nożnej, bal przebierańców na lodzie czy lekcje pływania to jedynie przykłady atrakcji, które w tym roku czekają na dzieci. Oprócz zdrowej rywalizacji oraz sportowych emocji będzie więc też szansa na naukę nowych umiejętności.

Zachęcamy do zapoznania się w pełną ofertą zajęć i warsztatów organizowanych podczas ferii w ramach akcji Zima w Mieście na Sportowo 2023. Kompletną listę znajdziecie na stronie internetowej BBOSiR.

fot. BBOSiRBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.