Sezon narciarski w Wiśle trwa w najlepsze!

Komunikaty Narciarskie

——

Data Wydarzenia: 1 styczeń, 2021;
Miejsce: Beskid Śląski.

——

Zima w Beskidach to nie tylko wędrówki po zasypanych śniegiem szlakach, ale również sezon narciarski. 

W Beskidzie Śląskim jest największa ilość tras zjazdowych oraz różnorodności stacji narciarskich: od orczyków, krzesełek aż po gondole.

Specjalnie dla was będziemy dodawać nowe informacje na temat warunków narciarskich w Beskidzie Śląskim.

Warunki narciarskie będą aktualizowane codziennie po godzinie 18:00. Jest to idealny czas, w którym można zaplanować wyjazd na narty lub snowboard w kolejnym dniu nie obawiając się o zmianę pogody.

Mamy nadzieję, że obecny sezon narciarski nie będzie zakłócony w żaden sposób przez sytuację pandemiczną, a pogoda wszystkim dopisze!

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.