Zbliża się 70. rocznica powstania GOPR

Zbliża się 70. rocznica powstania GOPR

——

Data Wydarzenia: 29 listopada. 2021;
Miejsce: Beskid-Śląski

——

W związku z nadchodzącą okrągłą rocznicą utworzenia GOPR planuje się szereg wydarzeń o charakterze otwartym.

W przyszłym roku Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe będzie obchodziło 70. rocznicę swojego powstania i funkcjonowania na terenie polskich gór od Karkonoszy przez Beskidy po Bieszczady. Przedstawiciele GOPR już dziś przygotowują się do tego ważnego dla ich organizacji święta, dziękując sponsorom i planując imprezy.

Zbliża się 70. rocznica powstania GOPR

GOPR ujawniło, że w związku ze zbliżającymi się obchodami rocznicowymi odbędzie się kilka wydarzeń o charakterze otwartym. W ten sposób goprowcy chcą pokazać zwykłym mieszkańcom, jak na przestrzeni lat zmieniły się techniki ratownicze, zaprezentować nowoczesny sprzęt, którym obecnie dysponują, a także podziękować firmom sponsorującym za ich wkład w rozwój pogotowia, m.in. za pomoc w wyposażeniu wszystkich oddziałów ratowniczych w wysokiej jakości drony ułatwiające poszukiwania osób zaginionych w górach.

Pozostaje więc czekać na dokładne informacje na temat przygotowywanych przez ratowników imprez.

fot. GOPR Beskidy Facebook

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.