Zbiry StandUpu - Ćwiek i Lobo w Oświęcimiu

Zbiry StandUpu – Ćwiek i Lobo w Oświęcimiu

——

Data Wydarzenia: 12 listopad, godzina 19:00.
Miejsce: Oświęcim, Jakob Haberfeld Story.

——

W oświęcimskim Jakob Haberfeld Story odbędzie się stand-up w wykonaniu Jakuba Ćwieka i Macieja “Lobo” Linke pod tytułem “Zbiry StandUpu”. Zbiry, ponieważ obaj panowie zaprezentują wyjątkowo zawadiacki, zaczepny, wręcz brutalny sposób postrzegania rzeczywistości. Entuzjastów solidnej dawki męskiego humoru zapraszamy już w niedzielę 14 listopada o godzinie 19:00. Dobra zabawa gwarantowana!

Ćwiek i Lobo to duet oryginalny, nieszablonowy i unikatowy. Nie da się ich podporządkować do jednej kategorii, ponieważ są przedstawicielami zupełnie innych stylów bycia oraz osobowości – są razem jak brawurowy zabijaka-wojownik i ułożony, potulny pantoflarz. Dwaj przyjaciele satyrycy zebrali jednak dość doświadczeń, by móc piętnować to, co ich najbardziej boli, denerwuje, krzywdzi.

Obaj panowie po raz kolejny promują autorski program komediowy pod wspólnym tytułem “Za starzy, by umrzeć młodo”, w którym podzielą się z widzami swoimi opowieściami o tym, jak otarli się o awanturnicze przygody, ogromne bogactwo i wielką karierę.

fot. Facebook

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.