Zima w schronisku - akcja pomocy dla bezdomnych zwierząt

Zbiórka darów dla bezdomnych zwierząt z Bielska-Białej

Zima w schronisku - akcja pomocy dla bezdomnych zwierząt

Data Wydarzenia: do 31 grudnia, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Bielsku-Białej organizuje akcję pod nazwą Zima w schronisku, podczas której urządza się zbiórkę darów dla czworonożnych podopiecznych pozostających w porze jesienno-zimowej w ich placówce. W tym roku pomocy potrzebują zwłaszcza bezpańskie koty.

Okres zimowy to wyjątkowo trudny czas dla bezdomnych zwierząt – zimę w schronisku musi przetrwać 80 psów i aż 200 kotów, których liczba wciąż wzrasta. Z tego powodu powstała tradycyjna zbiórka darów. Pracownicy Miejskiego Schroniska w Bielsku-Białej apelują do mieszkańców o pomoc. Chętnych do udziału w akcji proszą o dostarczenie m.in.:

  • kocy i ręczników (ważne, by nie przynosić kołder, poduszek ani innych rzeczy z puchowym wypełnieniem);
  • wysokiej jakości karmy suchej lub mokrej dla kotów i psów;
  • żwirku do kocich kuwet (najlepiej typu żółty Benek);

Zbiórka darów dla bezdomnych kotów i psów potrwa aż do końca grudnia tego roku. Więcej informacji na temat akcji pomocy oraz produktów, jakie można podarować naszym czworonożnym przyjaciołom, znajdziecie na stronie internetowej Miejskiego Schroniska.

fot. Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Bielsku-Białej – FBBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.