Zaskakująca przyjaźń na granicy Polsko-Białoruskiej

Zaskakująca przyjaźń na granicy Polsko-Białoruskiej

——

Data Wydarzenia: październik 2021;
Miejsce: Pogranicze Polsko-Białoruskie.

——

Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie są wzywani do różnego rodzaju akcji oraz działań. W obecnej trudnej sytuacji na naszej wschodniej granicy mundurowi z Cieszyna od pewnego czasu wspomagają tamtejszą policję w strzeżeniu pasa granicznego.

W takiej scenerii wywiązała się ciekawa znajomość policjantów cieszyńskich z chłopcem mieszkającym niedaleko ich miejsca patrolowania. Jak czytamy na stronie Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie, pewnego dnia dziewięciolatek po prostu sam zaczął rozmowę, potem również przywoził im ciepłe napoje. Przy okazji zwierzył się, że w przyszłości chce zostać piłkarzem tak jak jego idol Robert Lewandowski. Z wdzięczności za okazane ciepło, otwartość i serce mundurowi sprawili mu prezent w postaci wymarzonej piłki do gry.

Powyższa historia jest wspaniałym dowodem na to, że przyjaźń może się rozwinąć w najmniej spodziewanym momencie.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.