Burza w Beskidach

Załamanie pogody – uwaga na burze z gradem!

Data Wydarzenia: 7-8 czerwca, 2022;
Miejsce: powiat bielski, cieszyński, żywiecki;

——

Nadchodzi załamanie pogody! Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW w Krakowie wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia przed nadchodzącymi burzami z gradem – czekają nas ulewy i porywiste wiatry na terenie powiatu bielskiego, cieszyńskiego, żywieckiego i pszczyńskiego. Ostrzeżenie obowiązuje od wtorku 7 czerwca od godziny 15:00.

Biuro Prognoz Meteorologicznych zapowiada gwałtowne burze z gradem, którym towarzyszyć będą silne opady deszczu nawet do 30 mm oraz porywy wiatru miejscami do nawet 70 km/h. Prawdopodobieństwo ich wystąpienia wynosi 80% – pojawić się mogą w godzinach popołudniowych i nocnych, dlatego zalecamy zachować szczególną ostrożność.

Załamanie pogody ma potrwać do godziny 01:00 w nocy w środę 8 czerwca. Ostrzeżenie meteorologiczne może jednak zostać wydłużone, ponieważ według prognoz burze z gradem mogą z nami pozostać aż do piątku. Bielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.