Zajęcia dziennikarskie dla dzieci w OPG Węgierska Górka

Zajęcia dziennikarskie dla dzieci w OPG Węgierska Górka

Zajęcia dziennikarskie dla dzieci w OPG Węgierska Górka

Data Wydarzenia: 15 listopada, 2022;
Miejsce: Węgierska Górka, powiat żywiecki;

——

Ośrodek Promocji Gminy Węgierska Górka (w skrócie OPG) organizuje zajęcia dziennikarskie dla dzieci w wieku od 9 do 13 lat z powiatu żywieckiego. To idealna okazja dla najmłodszych na przekonanie się, na czym polega praca współczesnego dziennikarza.

Zajęcia dziennikarskie w OPG Węgierska Górka to cykl trzech spotkań trwających 45 minut. Podczas warsztatów dzieci będą wchodzić w rolę aktora, tworzyć scenariusze i scenografię do wideorelacji, nagrywać filmy, a także zdobywać podstawową wiedzę w zakresie bycia dziennikarzem na miarę czasów współczesnych. Nie zabraknie więc m.in. zagadnień dotyczących poruszania się i promocji w social mediach.

Aby wziąć udział w zajęciach dziennikarskich, wystarczy zapisać się telefonicznie w OPG Węgierska Górka. Pierwsze spotkanie już we wtorek 15 listopada. Liczba miejsc ograniczona!

fot. OPG Węgierska GórkaŻywiec

Żywiec Na Sygnale

Atrakcje w Żywcu

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.