Zagłosuj w konkursie na Osobowość Ziem Górskich!

Zagłosuj w konkursie na Osobowość Ziem Górskich!

——

Data Wydarzenia: 24 listopad, 2021;
Miejsce: Żywiec.

——

Konkurs Osobowość Ziem Górskich to organizowany przez Stowarzyszenie Koalicja Marek Ziem Górskich jedyny w swoim rodzaju plebiscyt honorujący codzienną pracę tych, którzy aktywnie działają na rzecz terenów polskich gór. W kilku różnych kategoriach można wybrać najlepszego i najbardziej udzielającego się dziennikarza, polityka, przedsiębiorstwo, sportowca czy organizację pozarządową.

Obecnie trwa drugi etap konkursu – dokonano już wyboru finałowych trójek w każdej z klasyfikacji. Teraz o losach finalistów zdecydują internauci. Głosowanie, dostępne za pośrednictwem formularza na wskazanej stronie internetowej, zakończy się o północy w czwartek 25 listopada, więc jeśli planuje się oddanie głosu, należy się pospieszyć.

Po zakończeniu głosowania komisja na swoim zgromadzeniu wybierze zwycięzców do dnia 3 grudnia. Z kolei finałowa gala wraz z rozdaniem nagród, na której poznamy laureatów konkursu, odbędzie się 11 grudnia i będzie transmitowana poprzez platformę YouTube razem z koncertem Andrzeja Sikorowskiego oraz Jacka Królika.

Link do głosowania: https://sites.google.com/pgit.pl/konkurs-kmzg-2020/g%C5%82osowanie

fot. Antoni Szlagor Facebook

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.