Zagłosuj na Bielsko-Białą w konkursie na Świetlną Stolicę Polski!

Zagłosuj na Bielsko-Białą w konkursie na Świetlną Stolicę Polski!

——

Data Wydarzenia: do 11 stydzeń; 2022.

——

Jak zwykle w okresie zimowym, władze miast prześcigają się w liczbie zawieszonych na ulicy ozdobach świątecznych. Taka walka na dekoracje odbywa się nie bez powodu – właśnie trwa głosowanie w trzynastej edycji ogólnopolskiej akcji pt. “Świeć się z Energą”, który ma wyłonić Świetlną Stolicę Polski, czyli najlepiej ozdobione miasto w naszym kraju.

Prowadzony przez Dziennik Zachodni konkurs składa się z dwóch etapów: najpierw wybiera się reprezentantów poszczególnych województw, a następnie szesnaście miejscowości rywalizować będzie o tytuł Świetlnej Stolicy, nagrody finansowe i dodatkowe w postaci nowoczesnego sprzętu o łącznej wartości nawet 50 tysięcy złotych, które zwyczajowo przekazuje się na cele charytatywne, np. do instytucji pomocowych lub osób potrzebujących z danego regionu.

Zwycięzcę poznamy ostatecznie 25 stycznia.

Przypomnijmy, że do tej pory Bielsko-Biała zwyciężyła w plebiscycie “Świeć się z Energą” aż trzy razy! Dzisiaj również ma dużą szansę na wygraną. Aby wspomóc wybrane miasto, należy zagłosować w sposób elektroniczny pod wskazanym linkiem – pierwszy etap głosowania trwa do 11 stycznia.

Link do głosowania: https://dziennikzachodni.pl/p/kandydat/bielsko-biala%2C2404313/

fot. UMBB

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.