4 grudnia: Zabawy ze Świętym Mikołajem w Bielsku-Białej

4 grudnia: Zabawy ze Świętym Mikołajem w Bielsku-Białej

——

Data Wydarzenia: 4  grudnia; godzina: 14:30,  2021.
Miejsce: Bielsko-Biała, Dom Kultury w Hałcnowie.

——

Bielsko-Biała również dorzuca swoje trzy grosze do akcji świątecznych organizowanych na terenie Beskidów. Dom Kultury w Hałcnowie zaprasza w swoje progi już 4 grudnia o godzinie 14:30 na wyjątkowe spotkanie ze Świętym Mikołajem z najróżniejszymi atrakcjami dla dzieci, m.in. z ciekawymi zabawami z gościem specjalnym w roli głównej.

W programie imprezy przewidziano różnorodne gry oraz występy artystyczne dla najmłodszych, wszystkie w tematyce około świątecznej, a także obowiązkowo wręczanie prezentów. Bądźmy szczerzy, kto z nas nie chciałby się pobawić ze Świętym Mikołajem? To jak spełnienie dziecięcych marzeń! Szykuje się niesamowite popołudnie pełne wrażeń, atrakcji i przede wszystkim dobrej zabawy, które pozostanie na lata w pamięci i wspomnieniach najmłodszych!

Na spotkanie obowiązują wcześniejsze zapisy i wpłacenie drobnej opłaty za bilety dla dzieci w wysokości 10 złotych.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.