Zabawa andrzejkowa w bielskiej Kubiszówce

Zabawa andrzejkowa w bielskiej Kubiszówce

Zabawa andrzejkowa w bielskiej Kubiszówce

Data Wydarzenia: 30 listopada, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

Jeśli nie macie pomysłu na ciekawe spędzenie Andrzejek – jeszcze nic straconego! Bielska Kubiszówka, czyli Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz w Bielsku-Białej organizuje nietypową zabawę andrzejkową pod zabawną nazwą Andrzejkowa Sąsiadówka. Wstęp wolny pod pewnym warunkiem!

Andrzejkowa Sąsiadówka to zabawa taneczna jak każda inna. Różnica polega na tym, że aby wejść na imprezę należy posiadać bilet wstępu w postaci słodkiego poczęstunku dla swojego sąsiada. Ta drobna, lecz przyjemna opłata za wejście z pewnością umili wieczór każdemu, kto zasiądzie przy stole w Kubiszówce w tą andrzejkową noc.

Na zabawę andrzejkową do Kubiszówki zapraszamy, oczywiście, w środę 30 listopada o godzinie 17:00. Nie zapomnijcie zabrać słodkiego biletu wstępu!

fot. Dom Kultury im. Wiktorii KubiszBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.