Z muzyką przez wieki - Koncert Noworoczny w Wiśle

Z muzyką przez wieki – Koncert Noworoczny w Wiśle

Z muzyką przez wieki - Koncert Noworoczny w Wiśle

Data Wydarzenia: 21 grudnia, 2023; 
Miejsce: Wisła, powiat cieszyński;

——

Wkrótce w Wiśle odbędzie się Koncert Noworoczny zatytułowany Z muzyką przez wieki. Na tradycyjne podsumowanie starego i powitanie nowego roku zaprasza Burmistrz Miasta Wisła, Wiślańskie Centrum Kultury oraz Hotel Gołębiewski. Wstęp bezpłatny!

Z muzyką przez wieki to Koncert Noworoczny, który stał się wiślańską tradycją i niejako zapowiedzią tego, co wydarzy się w przyszłości. Jak wskazuje tytuł, podczas bezpłatnego występu uczestnicy przeżyją muzyczną podróż przez epoki. Usłyszymy muzykę klasyczną, filmową, musicalową i symfoniczną, nie zabraknie też popu, rocka czy utworów znanych z filmów – wszystkie w wykonaniu 50 artystów z Artis Symphony Orchestra pod batutą Jean-Claude’a Hauptmana i utalentowanych solistów.

Wiślański Koncert Noworoczny pt. Z muzyką przez wieki rozpocznie się w sobotę 21 stycznia o godzinie 17:00 w Hotelu Gołębiewskim w Wiśle – wstęp jest całkowicie bezpłatny!

fot. WCK – FBCieszyn

Cieszyn Na Sygnale

Atrakcje w Cieszynie

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.