XI Festiwal Piosenki Europejskiej w Wiśle

XI Festiwal Piosenki Europejskiej w Wiśle

——

Data Wydarzenia: 25 listopad, godzina: 9:00.
Miejsce: Wisła, Miejska Biblioteka Publiczna im. J. Śniegonia.

——

Dnia 25 listopada w sali widowiskowej Miejskiej Biblioteki Publicznej im. J. Śniegonia odbędzie się już XI Festiwal Piosenki Europejskiej dla dzieci i młodzieży uzdolnionych wokalnie lub muzycznie. W imprezie w postaci zawodów liczyć się będą interpretacja utworów, sposób ich wykonania i dobór repertuaru. Chętnych do obejrzenia zmagań zachęcamy do stawienia się punktualnie o godzinie 09:00.

Konkurs będzie realizowany w sześciu kategoriach wiekowych i klasyfikacyjnych:

  • 1 – Przedszkola i Klasy Zero;
  • 2 – Klasy I-III szkoły podstawowej;
  • 3 – Klasy IV-VI szkoły podstawowej;
  • 4 – Klasy VII-VIII szkoły podstawowej;
  • 5 – Szkoły Średnie;
  • 6 – Zespoły;

Uczestnicy konkursu przedstawią po dwie piosenki, jedną w języku polskim, drugą w dowolnym języku europejskim, z czego co najmniej jedna musi nawiązywać do głównego tematu przewodniego, czyli do podróży. Oceną występów według ustalonych kryteriów zajmą się przedstawiciele WCK – oni również wybiorą zwycięzców.

Dla tych, którzy staną na podium w każdej kategorii, czekają nagrody pieniężne: 300 złotych za pierwsze, 200 złotych za drugie i 100 złotych za trzecie miejsce. Dla pozostałych uczestników przewidziano drobne upominki i pamiątkowe dyplomy.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.