Wystawa przyrodnicza w Gorczańskim Parku Narodowym

Wystawa przyrodnicza w Gorczańskim Parku Narodowym

Wystawa przyrodnicza w Gorczańskim Parku Narodowym

Data Wydarzenia: do 31 października, 2022;
Miejsce: Gorczański Park Narodowy / Poręba Wielka;

——

Jeżeli szukacie ciekawych propozycji na weekend lub późny wrześniowy urlop, koniecznie wybierzcie się do Gorczańskiego Parku Narodowego, by zobaczyć wystawę przyrodniczą na temat Gorców. Jednak spieszcie się – szansa na obejrzenie ekspozycji potrwa jedynie do końca października!

Wspomniana wystawa przyrodnicza znajduje się w Porębie Wielkiej, czyli w siedzibie głównej władz parku, a dokładniej w tamtejszym Ośrodku Edukacyjnym. Ekspozycja prezentuje ogromne bogactwo przyrodnicze Gorców – ukazuje m.in. przedstawicieli chronionej flory i fauny na terenach Gorczańskiego Parku Narodowego, przedstawia także różnorodne ciekawostki dotyczące ich życia w każdej porze roku.

Do obejrzenia wystawy przyrodniczej na temat Gorców zachęcamy i dużych, i małych! Ekspozycja w Ośrodku Edukacyjnym w Gorczańskim Parku Narodowym w Porębie Wielkiej jest czynna dla zwiedzających od wtorku do niedzieli w godzinach od 10:00 do 16:00 (ostatnie wejście o godzinie 15:00).

fot. Gorczański Park Narodowy – FBBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.