Wystawa lalek na 75-lecie Banialuki

Wystawa lalek na 75-lecie Banialuki

Wystawa lalek na 75-lecie Banialuki

Data Wydarzenia: 2-29 grudnia, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

W tym roku Banialuka świętuje swoje 75-lecie! Z tej okazji najpopularniejszy bielski teatr lalek oferuje wyjątkowe urodzinowe spotkanie pełne niezwykłych atrakcji – przez cały grudzień wiernych widzów czeka mnóstwo niespodzianek, w tym wystawa lalek i warsztaty z ich tworzenia.

Na przypadające w tym roku 75-lecie istnienia Teatr Lalek Banialuka przygotował nietuzinkową ofertę. W najbliższy piątek 2 grudnia w Galerii Sfera odbędzie się wernisaż niepowtarzalnej wystawy lalek autorstwa Małgorzaty Jankowskiej zatytuowanej 75 lalek na 75-lecie. Uzupełnieniem wystawy będzie cykl trzech spotkań w formie warsztatów z tworzenia i budowy lalek dla dzieci, podczas których uczestnicy stworzą własne teatralne kukły według zasad różnych technik lalkarskich.

Wystawa lalek w Galerii Sfera będzie udostępniona dla wszystkich zwiedzających w dniach od 3 do 29 grudnia. Z kolei na warsztaty zapraszamy również do Galerii Sfera kolejno 3, 10 i 17 grudnia o godzinie 10:00. Liczba miejsc ograniczona.

fot. Teatr Lalek BanialukaBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.