Bielsko-Biała: Wystawa Klocków Lego Star Wars

Beskid Śląski

Bielsko-Biała: Wystawa Klocków Lego Star Wars

Atrakcyjnie dla najmłodszych zapowiada się wystawa klocków LEGO z serii Star Wars. Wystawa rusza już 1 czerwca na terenie Galerii Sfera.

Wystawa jest zainspirowana uniwersum „Gwiezdnych wojen”.  Do zobaczenia będą figury bohaterów zbudowane z klocków LEGO odwzorowane w skali 1:1 oraz największe w historii pojazdy LEGO Star Wars.

Pierwszym z pojazdów będzie Imperialny Gwiezdny Niszczyciel o długości 100cm. Natomiast drugi pojazd to statek kosmiczny Hana Solo – Sokół Millenium złożony z ponad 7500 elementów.

Dodatkowo odbędzie się konkurs, a do wygrania będą kosmiczne pojazdy z klocków LEGO z uniwersum Star Wars.

Więcej informacji znajdziecie na stronie Galerii Sfera.

Ciekawostki:

W 1977 roku odbyła się pierwsza premiera filmu Star Wars. Od tego czasu Star Wars – Gwiazdne Wojny stały się światowym popkulturowym fenomenem. 

W 1980 roku powstała kolejna część Gwiezdny Wojen “Imperium Kontratakuje”, a 3 lata pózniej “Powrót Jedi”.

Dopiero w 1999 roku zaczęła się trylogia “Mroczne Widmo”.

Całkowita wartość marki “Star Wars” to ponad 42mld dolarów.

——

Data Wydarzenia: od 1 czerwca do 28 czerwca
Miejsce: Bielsko-Biała, Geleria Sfera

Komentarze (1)

Zapowiada się świetnie i wcale nie należę do najmłodszych

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.