Wyprawa poszukiwawcza zaginionego mieszkańca Bielska-Białej

Wyprawa poszukiwawcza zaginionego mieszkańca Bielska-Białej

——

Data Wydarzenia: 29 listopada. 2021;
Miejsce: Beskid Mały, rejon górski w pobliżu Lipnika i Straconki;

——

Oddział Beskidzki Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego brali udział w akcji poszukiwawczej zaginionego, 29-letniego mieszkańca miasta Bielsko-Biała, który w dniu 2 listopada wyszedł z domu i do tej pory nie wrócił. Z ustaleń policji oraz wywiadu rodzinnego podejrzewano, że udał się w stronę Beskidu Małego, w rejon Lipnika i Straconki. Z tego powodu 27 listopada wznowiono działania mające na celu jego odnalezienie.

Wyprawa poszukiwawcza zaginionego mieszkańca Bielska-Białej

Obszar poszukiwań podzielono na sektory, które po kolei przeszukiwały ekipy ratownicze, w tym patrole piesze i zmotoryzowane Beskidzkiego Oddziału GOPR we współpracy z Grupą Jurajską GOPR. Łącznie w wyprawie wzięło udział 45 osób. Pomimo użycia dronów ze specjalistycznym oprogramowaniem akcja została przerwana o zmroku bez jakichkolwiek rezultatów.

Wyprawa poszukiwawcza zaginionego mieszkańca Bielska-Białej

Zaginiony to Piotr Łukasz Mysiak, brunet o niebieskich oczach, 175 cm wzrostu, ubrany w jasnoniebieską bluzę z kapturem, czarno-szarą kurtkę zimową i czarne spodnie dresowe. W razie jakichkolwiek informacji na temat jego miejsca pobytu należy skontaktować się z Fundacją ITAKA, która zajmuje się tą sprawą.

fot. GOPR Beskidy Facebook

Komentarze (1)

szkoda chłopa, jak rzeczywiście zaginął w górach to pozostała już po nim kupa liści

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.