Wypadek w Istebnej - niezbędne wsparcie śmigłowca

Wypadek w Istebnej – niezbędne wsparcie śmigłowca

——

Data Wydarzenia: 9 syczeń, 2022;
Miejsce: Istebna.

——

W dniu 9 stycznia około godziny 16:00 wydarzył się bardzo groźny wypadek w miejscowości Istebna, w wyniku którego samochód marki Audi z potrzaskanym bokiem wylądował poza jezdnią. Poszkodowany 23-latek, kierowca wspomnianego pojazdu, musiał zostać odwieziony do pobliskiego szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy z cieszyńskiej drogówki, podejrzany o spowodowanie wypadku 43-latek jechał w kierunku Jaworzynki, jednak nie zdołał zapanować nad własnym autem na prawoskrętnym zakręcie i wpadł na przeciwległy pas ruchu, z impetem uderzając w bok Audi. Niestety, zamiast zatrzymać się, wezwać służby i udzielić pomocy rannemu, sprawca uciekł z miejsca zdarzenia.

Na szczęście udało się złapać podejrzanego na terenie miasta Wisła. Obecnie czeka na usłyszenie zarzutów.

fot. OSP Istebna

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.