Wypadek na torze saneczkowym na Górze Żar

Wypadek na torze saneczkowym na Górze Żar

Wypadek na torze saneczkowym na Górze Żar

Data Wydarzenia: 16 czerwca, 2022;
Miejsce: Międzybrodzie Żywieckie, powiat żywiecki;

——

Do nieprzyjemnego zdarzenia doszło w dniu 16 czerwca w Międzybrodziu Żywieckim w powiecie żywieckim. Na Górze Żar wydarzył się wypadek na torze saneczkowym – 14-letnia dziewczynka doznała urazu stopy w trakcie zjazdu. Na miejscu pojawiła się policja i przedstawiciele ratownictwa medycznego.

Zgłoszenie o wypadku na torze saneczkowym na Górze Żar dotarło do Komendy Powiatowej Policji w Żywcu około godziny 15:00. Mundurowym udało się odtworzyć przebieg zdarzenia na podstawie zeznań świadków. Jak się okazało, w trakcie zjazdu nastolatka wystawiła nogę w bok i uderzyła w słupek konstrukcyjny, co spowodowało u niej wspomniany wcześniej uraz stopy, a dokładniej lewej pięty. Poszkodowana 14-letnia dziewczynka została przewieziona do szpitala w celu wykonania rutynowych badań.

Okoliczności wskazują, że ten nieszczęśliwy wypadek na torze saneczkowym wydarzył się bez udziału osób trzecich. Policja apeluje o ostrożność podczas wypoczynku na terenie wszystkich beskidzkich ośrodków.Żywiec

Żywiec Na Sygnale

Atrakcje w Żywcu

Komentarze (2)

jejku 14latka to już trochę oleju w głowie powinna mieć

Biedna pewnie wystawiła nogę, żeby zahamować.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.