Wyjątkowy kalendarz od Beskidzkiego Oddziału GOPR

Wyjątkowy kalendarz od Beskidzkiego Oddziału GOPR

——

Data Wydarzenia: 16 listopad, 2021.
Miejsce: Beskidy.

——

Od wczoraj rozpoczęła się niezwykła akcja mająca na celu sprzedaż jedynego w swoim rodzaju kalendarza na nadchodzący nowy rok. Jego zakup wspomoże działalność nie tylko Beskidzkiego Oddziału GOPR, ale i także innych instytucji dobroczynnych na terenie naszego kraju. Całość dochodu ze zbiórki zostanie przekazana po równo w ręce 12 organizacji charytatywnych.

Kalendarz “Rok się uda” to wyjątkowa szansa na okazanie wsparcia dla tych, którzy codziennie walczą o to, by odmienić świat na lepsze. Do zdjęć zaproszono przedstawicieli fundacji dobroczynnych z różnych dziedzin, m.in. opiekunów z psami ratowniczymi z beskidzkiego GOPR, projekt African Music School, Dom Wsparcia dla Powstańców Warszawskich Nowolipie 22, Fundację Dignum, Fundację Przystanek Rodzina czy Fundację Centrum Praw Kobiet. Olśniewające fotografie pełne uśmiechów i ciepła stanowiąbogate źródło radości, nadziei i motywacji.

Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/roksieuda

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji oraz wsparcia podopiecznych wszystkich 12 organizacji jednocześnie!

fot. GOPR Beskidy Facebook

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.