Wygrana Podbeskidzia w meczu z Odrą Opole

Data Wydarzenia: 24 lipca, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

Bielszczanie triumfują w Opolu! Drugi mecz sezonu ligowego w stolicy województwa opolskiego okazał się dla nich bardziej udany niż poprzedni z Arką Gdynia. W dniu 24 lipca zespół TS Podbeskidzie zaliczył wygraną z drużyną Odra Opole – po emocjonującej końcówce ekipa z Bielska-Białej ostatecznie zwyciężyła wynikiem 2:1.

W trakcie spotkania upał dawał się zawodnikom we znaki, przez co gra nie należała do wyjątkowo zaciekłych. Podbeskidzie próbowało od początku dyktować warunki, ale gospodarze niejednokrotnie mieli okazję do strzału. Po pierwszej połowie i na początku drugiej był wciąż bezbramkowy remis. Dopiero w samej końcówce meczu rozpoczęła się prawdziwa rozgrywka. Gole padały jeden po drugim w przeciągu kilku minut. Ostatnie słowo mieli jednak bielszczanie. Rzutem na taśmę zdobyli drugiego gola i wygrali całe spotkanie.

Wygrana z drużyną Odra Opole pozwoliła ekipie TS Podbeskidzie zmazać plamę na honorze z poprzedniego meczu oraz zdobyć upragnione trzy punkty do klasyfikacji. Kolejny sprawdzian umiejętności piłkarskich już wkrótce: 31 lipca bielszczanie zagrają z GKS Katowice.