Beskidy - Wygoń Owiec w Wiśle

Beskidy

Wygoń Łowiec – 20 Czerwca w Wiśle – Zmiana Terminu

Tradycyjny wygón łowiec w Wiśle zmienił swoją datę na 20 czerwca. Jest to impreza organizowana w ramach obchodów Roku Górali, który jest świętowany w województwie śląskim.

Wygoń owiec to tradycyjne góralskie wprowadzenie owiec na pastwiska. Oprócz tego będą gry i zabawy dla całych rodzin oraz stoiska z ciekawymi regionalnymi produktami.

Imprezie będzie również towarzyszyć góralski oscypek – będzie się można dowiedzieć jak jest wytwarzany, skąd się wzięła jego tradycja i dlaczego jest taki smaczny.

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej: www.wisla.pl.

Data Wydarzenia: 20 Czerwiec 2021
Miejsce: Miasto Wisła, Wyciąg “Pasieki”, ul. Brzegowa 10

Komentarze (3)

Już się nie da czytać o tej plandemii

Brakowalo takiej strony, gdzie sa informacje o imprezach w Beskidach

Przydałaby się „przypominajka” o imprezach, które odbędą się w aktualny weekend.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.