"Wojenne dziewczyny" tym razem na ulicach Bielska-Białej!

“Wojenne dziewczyny” tym razem na ulicach Bielska-Białej!

——

Data Wydarzenia: 28 listopada, 2021;
Miejsce: Bielsko-Biała.

——

W niedzielę 28 listopada został wyemitowany nowy odcinek serialu historycznego “Wojenne dziewczyny”. Mieszkańcy Bielska-Białej z pewnością rozpoznają znajome, rodzinne widoki, ponieważ pokazane ujęcia kręcono latem na ulicach Bielska właśnie.

Wybór Bielska-Białej na miejsce akcji kultowej już produkcji nie był przypadkowy – twórców serialu zauroczyła miejska architektura i sprzyjające warunki zabudowy, pasujące do klimatu kolejnej serii. Z tego powodu, po Warszawie, Łodzi, Milanówku, Łęczycy, Piasecznie, Żyrardowie i Lublinie nadeszła pora na kręcenie ujęć w stolicy Podbeskidzia. Władze Bielska-Białej bardzo chętnie udzielili wsparcia logicznego i organizacyjnego. Wspomniana akcja to wielkie wyróżnienie dla całego miasta.

"Wojenne dziewczyny" tym razem na ulicach Bielska-Białej!

Serial “Wojenne dziewczyny” opowiada o czasach okupacji hitlerowskiej widzianych oczami trzech młodych Polek. W rolach głównych występują m.in. Aleksandra Pisula, Marta Mazurek, Vanessa Aleksander czy Danuta Stenka. Produkcję można oglądać na antenie TVP1 oraz na platformie Netflix.

fot. TVP

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.