Wizualizacja Rynku w Cieszynie - betonowa pustynia?

Wizualizacja Rynku w Cieszynie – betonowa pustynia?

Wizualizacja Rynku w Cieszynie - betonowa pustynia?

Data Wydarzenia: 15 czerwca, 2022; 
Miejsce: Cieszyn;

——

Na początku czerwca informowaliśmy o planowanej przebudowie cieszyńskiego rynku oraz mających go poprzedzić pierwszych w historii miasta pracach archeologicznych. Niestety, zapowiadany remont okazuje się betonową katastrofą – tak stwierdzili internauci, którzy w dniu 14 czerwca zobaczyli opublikowaną przez Miejski Zarząd Dróg wizualizację Rynku w Cieszynie, czyli obraz tego, jak będzie wyglądało centrum miejskie po jego rewitalizacji.

Wizualizacja Rynku w Cieszynie - betonowa pustynia?

Pod postem MZD internauci nie przebierali w słowach: betonowa pustynia, miejska patelnia, betonoza. Skąd takie wzburzenie? Projekt rewitalizacji Rynku w Cieszynie spotkał się z ogromnym niezadowoleniem ze względu na niemal całkowity brak zieleni. Nic w tym dziwnego. Wielu mieszkańców Cieszyna zwracało uwagę, że obecnie na rynku nie ma prawie żadnych drzew, a zapowiadane prace remontowe obejmowały również wprowadzenie większej ilości elementów zielonych. Ktoś tutaj ewidentnie nie wywiązał się ze swoich obietnic.

Wizualizacja Rynku w Cieszynie - betonowa pustynia?

MZD poinformował także, że tuż po długim weekendzie teren Rynku w Cieszynie zostanie ogrodzony, a robotnicy zaczną ściągać kostkę granitową.

fot. MZD w CieszynieCieszyn

Cieszyn Na Sygnale

Atrakcje w Cieszynie

Komentarze (3)

fajny beton xd

Przecież remont rynku jest po to, żeby było zielono!!!

to już chyba stary rynek lepiej wyglądał?

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.