Wiślański Kabareton

Wiślański Kabareton – baw się i śmiej z Formacją Chatelet!

Wiślański Kabareton

Data Wydarzenia: 16 lipca, 2022; 
Miejsce: Wisła, powiat cieszyński;

——

Miłośników śmiechu oraz dobrego humoru zapraszamy do Wisły, gdzie w sobotę 16 lipca odbędzie się Wiślański Kabareton – gwiazdami wieczoru będą Formacja Chatelet i przedstawiciele Kabaretu Moralnego Niepokoju. Organizatorem wydarzenia jest Wiślańska Organizacja Turystyczna.

Na Wiślańskim Kabaretonie z pewnością nie zabraknie sporej dawki śmiechów. O pozytywną energię i żarty na poziomie zadbają czołowi polscy kabareciarze. Formacja Chatelet to dość słynna krakowska grupa, która w mocnym, trzyosobowym składzie na pewno rozbawi publiczność do łez. Na scenie Amfiteatru im. S. Hadyny pojawi się także duet Mikołaj Cieślak i Rafał Zbieć, czyli przedstawiciele dobrze znanego Kabaretu Moralnego Niepokoju, na co dzień prowadzonego przez komika Roberta Górskiego.

Chętnych do obejrzenia Wiślańskiego Kabaretonu zapraszamy w dniu 16 lipca o godzinie 18:00 do Amfiteatru im. S. Hadyny – wstęp całkowicie bezpłatny!

fot. UM WisłaCieszyn

Cieszyn Na Sygnale

Atrakcje w Cieszynie

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.