Wiślańska Spartakiada Dolin - wielki finał na Jonidle

Wiślańska Spartakiada Dolin – wielki finał na Jonidle!

Wiślańska Spartakiada Dolin - wielki finał na Jonidle

Data Wydarzenia: 2 października, 2022;
Miejsce: Wisła, powiat cieszyński;

——

Już w niedzielę 2 października odbędzie się wielki finał Wiślańskiej Spartakiady Dolin, czyli ostateczne rozstrzygnięcie przyjaznej rywalizacji sportowej wszystkich siedmiu osiedli Miasta Wisła. Zawodnicy reprezentujący określoną dolinę powalczą w turnieju piłkarskim, który rozegra się w Kompleksie Sportowo-Rekreacyjnym na Jonidle. Start rozgrywek już o godzinie 12:00.

Wiślańska Spartakiada Dolin to cykl wydarzeń sportowych, które mają na celu popularyzację aktywności fizycznej wśród mieszkańców oraz uczczenie jubileuszu 60-lecia nadania praw miejskich Miastu Wisła. W ramach zmagań drużyny z każdego osiedla brały już udział w biegach narciarskich, w biegach z psem (dogtrekking), a także w meczach siatkówki czy tenisa stołowego. Wielki finał Wiślańskiej Spartakiady Dolin przyjmie formę turnieju piłkarskiego z dodatkowymi konkurencjami typu przeciąganie liny.

Oprócz sportowych emocji, od godziny 14:00 na Jonidle będą dostępne różnorodne atrakcje dla rodzin i kibiców, w tym m.in.:

  • atrakcje dla dzieci: ścianka wspinaczkowa, dmuchańce, malowanie twarzy;
  • kreatywne warsztaty w Centrum Edukacji Ekologicznej;
  • wspólny grill i liczne punkty gastronomiczne;

Uroczyste wręczenie nagród dla zwycięzców na zakończenie Wiślańskiej Spartakiady Dolin na Jonidle zaplanowano na godzinę 16:30.

fot. Miasto Wisła – FB

 Bielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.