Wiślaczek Country w Wiśle - weekend z muzyką country

Wiślaczek Country w Wiśle – weekend z muzyką country

Wiślaczek Country w Wiśle - weekend z muzyką country

Data Wydarzenia: 20-21 sierpnia, 2022; 
Miejsce: Wisła, powiat cieszyński;

——

Miasto Wisła i Wiślańskie Centrum Kultury zapraszają na 22. edycję Wiślaczka Country, czyli energicznego festiwalu w rytmie muzyki country. Podczas dwóch dni nadchodzącego weekendu zobaczymy koncerty znanych artystów, pokazy tańca, a także prezentację maszyn w specjalnie przygotowanej strefie.

Wiślaczek Country to specyficzna impreza dla największych fanów klimatu westernowego. W programie znajdą się atrakcje różnego typu: będą pokazy i nauka tańca, jarmark, potańcówki z DJ-em i przede wszystkim koncerty. Na scenie w oba dni wystąpią znani artyści i zespoły taneczne specjalizujące się w muzyce country. Z kolei dla miłośników motoryzacji zorganizowano specjalną Strefę Maszyn, gdzie będzie można obejrzeć najciekawsze pojazdy z okolicy.

Wiślaczek Country w Wiśle potrwa dwa dni. Aby móc obejrzeć występy artystów w sobotę 20 sierpnia, niezbędny będzie zakup biletu. Na koncerty w niedzielę 21 sierpnia wstęp jest bezpłatny. Ilość miejsc na widowni ograniczona! Więcej szczegółów na stronie internetowej Miasta Wisła.

fot. Miasto WisłaCieszyn

Cieszyn Na Sygnale

Atrakcje w Cieszynie

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.