Uphill MTB Stożek w Wiśle

Uphill MTB Stożek w Wiśle

——

Data Wydarzenia: 27 październik, godzina 9:00.
Miejsce: Wisła.

——

Już 17 października na terenie osiedla Łabajów w Wiśle, na tle malowniczych tras zjazdowych należących do Stożka, odbędą się zawody kolarskie w jeździe rowerowej MTB pod górę dla początkujących oraz posiadających licencję zawodową.

Wyścig będzie miał formę zmagań solowych, gdzie liczyć się będzie jedynie osiągnięty przez zawodników czas przejazdu – oczywiście, im krótszy, tym lepszy. Start o godzinie 11:30.

Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie opłaty startowej. Klasyfikacja indywidualna osobna dla kobiet i mężczyzn, a o przydziale do konkretnych kategorii decyduje wiek zawodnika – możliwe jest też wystartowanie w ogólnej kategorii OPEN.

Przewidziano odrębne grupy dla profesjonalistów, tzn. Elita K (kobiety) i Elita M (mężczyźni), a także dla studentów z aktualną legitymacją studencką.

Program zawodów znajduje się poniżej:

  • 09:00 – 10:30 – Biuro Zawodów – ostatnia szansa na dokonanie wpłaty;
  • 11:30 – start pierwszego uczestnika w pobliżu pętli autobusowej w Wiśle Łabajów – reszta zawodników startuje co minutę wg. harmonogramu i na znak sędziego;
  • 14:00 – po zakończeniu zawodów – dekoracja zawodników przy dolnej stacji kolei liniowej Stożek;

Jeśli chodzi o kwestię nagród, zwycięzcy z każdej kategorii i ci, którzy zajęci II-III miejsca, otrzymają pamiątkowe puchary lub statuetki oraz nagrody rzeczowe.

Powiązane wpisy

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w formie plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.