Wisła - Łabajów w Jesiennym Kadrze

Wisła: Łabajów w jesiennym kadrze

Tym razem postanowiliśmy odwiedzić Wisłę – Łabajów. Znaną ze stacji narciarskiej Stożek oraz wiaduktu kolejowego.

Jeszcze kilka lat temu była tutaj skocznia narciarska, na której rozgrywały się zawody w skokach narciarskich na szczeblu narodowym oraz międzynarodowym.

Wisła - Łabajów w Jesiennym Kadrze

Niestety obecnie po skoczni narciarskiej pozostał jedynie słabo zalesiony stok.

Wisłę odwiedziliśmy w odstępie ok. 2 tygodni. Jak zmienia się krajobraz w tym czasie widać po zdjęciach. Dodatkowo w jednym tygodniu była piękna słoneczna pogoda, a w drugim już był mroźny jesienny poranek.

Wisła - Łabajów w Jesiennym Kadrze

Szkoda, że w Łabajowie jest nieczynny wiadukt kolejowy – jest w remoncie. Zdjęcia wiaduktu z przejeżdżającym pociągiem pięknie by dopełniły jesienny kadr. 

Na szczęście jesienne poranne mgły dopisały – nadając zdjęciu wyjątkowości chwili.

Już się nie możemy doczekać końca remontu drogi w Wiśle. Na obecną chwilę przemieszczanie się między Wisłą a Ustroniem jest wręcz niemożliwe w weekendy.

Korki są naprawdę sporę i nie ma możliwości wykorzystania jesiennej, długiej złotej godziny na zdjęcia w obu miejscowościach w ciągu jednego dnia.

Ale podobno już jest blisko końca remontu – trzymamy za to kciuki!

Tymczasem, do przeczytania w kolejnym, krótkim wpisie na naszym blogu!

Wisła - Łabajów w Jesiennym Kadrze

Zapraszamy do oglądania galerii, zostawcie komentarz i serduszko!

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.