Koncert Dawida Kwiatkowskiego

Koncert Dawida Kwiatkowskiego w Wiśle

——

Data Wydarzenia: 14 sierpnia, godzina 19:00.
Miejsce: Wisła, Amfiteatatr.

——

W ramach III Festiwalu Sztuki Ulicznej Puzzle Kultury w Wiśle odbędzie się koncert jednego z najbardziej rozpoznawalnych artystów młodego pokolenia – Dawida Kwiatkowskiego.

Wydarzenie organizowane przez Wiślańskie Centrum Kultury odbędzie się w Amfiteatrze im. Stanisława Hadyny w Wiśle. 14 sierpnia 2021r. będzie można posłuchać tam muzycznych kawałków z gatunku pop i radiowych hitów Dawida Kwiatkowskiego.

Organizatorzy kierują zaproszenie do młodego grona odbiorców, ale zachęcają do udziału w wydarzeniu również rodziny z dziećmi (dzieci do 8 roku życia wejdą na koncert bezpłatnie), a także seniorów.

Dodatkowo wydarzenie uświetni specjalna niespodzianka dla przybyłych gości – pokaz balansu na wysokości, czyli artystyczne balansowanie na linie. Highline show będzie można oglądać w wykonaniu mistrzów w slackline, highline, czy vertical dance, czyli członków formacji Sztuka Balansu.

Dawid Kwiatkowski od 2012r. podbija polską scenę muzyki pop. Pomimo młodego wieku już może pochwalić się wygraną w kategorii Najlepszy Polski Wykonawca na MTV Europe Music Awards, Ulubionej Polskiej Gwiazdy na Nickelodeon Kids’ Choice Awards, a także pełnieniem funkcji jurora i trenera w telewizyjnym, muzycznym show – Voice Kids.

Harmonogram Koncertu

Harmonogram wydarzenia:

  • 18:00 – wpuszczenie gości na teren amfiteatru
  • 19:00 – rozpoczęcie koncertu Dawida Kwiatkowskiego
  • po koncercie – Highline show w wykonaniu Sztuki Balansu

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.