Wisła: Ekologiczne Otwarcie Wakacji CEE

Beskid Śląski

Wisła: Ekologiczne Otwarcie Wakacji CEE

——

Data Wydarzenia: 16 Lipca godz. 15:00 – 18:00.
Miejsce: Wisła, Centrum Edukacji Ekologicznej.

——

“Ekologiczne Otwarcie Wakacji” to cykl atrakcji dla najmłodszych organizowany przez Centrum Edukacji Ekologicznej w Wiśle. Uroczyste otwarcie wakacji odbędzie się 16 lipca o godzinie 15:00 w ogrodach CEE.

Wydarzenie rozpocznie się od malowanek i zgadywanek dla najmłodszych. Zabawa będzie połączona z licznymi animacjami oraz balonami, które uwielbiają wszystkie dzieci.

Dodatkowo podczas wydarzenia odbędzie się pokaz Teatrzyku “Puchatkowy Las”.

O godzinie 16:30 rozpocznie się ekologiczny warsztat pod tytułem “Las w szkle”.  Warsztat będzie się odbywać pod okiem pani Ewy Lazar ze Stowarzyszenia Grupy Twórców Wiślanie – przez obostrzenia pandemiczne liczba miejsc jest ograniczona.

Na zakończenie, o godzinie 18:30 przewidziany jest koncert fortepianowy “na wodzie” w wykonaniu Dominika Jurczuk-Gondek. Koncert jest połączony z malarstwem Tigram Vardikyan.

Cykl zabaw będzie się odbywać na wolnym powietrzu w reżimie sanitarnym. Warto zabrać ze sobą kocyk oraz płyn do dezynfekcji rąk.

W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych organizator zastrzegł sobie prawo do odwołania imprezy.

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej organizatora CEE w Wiśle.

Ciekawostki:

Centrum Edukacji Ekologicznej w Wiśle powstało w 2020 roku z myślą o wzbogacaniu wiedzy przyrodniczej mieszkańców Wisły oraz turystów.

Centrum Edukacji Ekologicznej jest częstym organizatorem warsztatów oraz wykładów na temat przyrody i ekologii z regionu Beskidu Śląskiego.

Centrum Edukacji Ekologicznej powstało dzięki staraniom władz miasta Wisła, przy współpracy i dofinansowaniu z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego w ramach projektu pod nazwą „Budowa kompleksu edukacyjno-ekologicznego w Gminie Wisła”.

Komentarze (1)

CEE to świetne miejsce dla dzieciaków ich park rozrywki i edukacji jest uwielbiany przez naszych małych łobuzów.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.