Willa Sixta otwarta specjalnie dla seniorów

Willa Sixta otwarta specjalnie dla seniorów

——

Data Wydarzenia: 5, 10, 17, 19, 24 i 26 listopada, godz. 10:30.
Miejsce: Bielsko-Biała, Willa Sixta.

——

Galeria Bielska BWA oraz Wydział Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej wspólnie zorganizowali specjalną trasę wystawową dla seniorów w Willi Sixta, czyli w zabytkowej perle miasta. Wzięcie udziału w akcji jest całkowicie darmowe, jedynym wymaganiem jest posiadanie zaproszenia oraz stawienie się na miejscu o określonym czasie.

Willa Sixta to doskonały okaz XIX-wiecznej architektury. Wewnątrz znajdują się wystawy dzieł sztuki, a na zewnątrz okala ją ogród z ponad stuletnim miłorzębem japońskim i przepięknymi różami. Do zwiedzania dla seniorów dołączono usługę przewodnika – w tej roli Alina Gocka, wykwalifikowany edukator i historyk sztuki, która oprowadzi grupy po budynku, a także opowie o jego historii oraz o zgromadzonych w salach eksponatach.

Cały cykl zwiedzania ma trwać pełne dwie godziny. Najbliższe tury już 17 i 19 listopada. Po więcej szczegółów i po odbiór bezpłatnych zaproszeń zapraszamy do Wydziału Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej.

fot. Paweł Sowa / Wydział Prasowy UMBB

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.