Wielkie otwarcie Wiślańskiego Centrum Wolontariatu

Wielkie otwarcie Wiślańskiego Centrum Wolontariatu

——

Data Wydarzenia: 17 listopad.
Miejsce: Wisła, Centrum Edukacji Ekologicznej.

——

Wiślańskie Centrum Kultury pragnie zachęcić młodych ludzi do udzielania się w akcjach dla dobra miasta.

Już niedługo, bo w środę 17 listopada, odbędzie się pierwsze spotkanie Wiślańskiego Centrum Wolontariatu. Otwarcie nowej instytucji współdziałającej z Wiślańskim Centrum Kultury ma na celu aktywizację osób w wieku od lat 16 do realizacji celów o charakterze społecznym i czynów na rzecz miasta.

Ochotnicy zapoznają się na początek z podstawami pracy wolontariusza.

Dowiedzą się, na czym właściwie polega wolontariat i jakie ma swoje pozytywne strony, odkryją wizje oraz oczekiwania dotyczące rezultatów ich działań, a także zostaną poinformowani o tym, co mogą zrobić dla lokalnej społeczności i w jaki sposób angażować się w życie miasta. Dodatkową atrakcją wiślańskiego wolontariatu jest możliwość poznania znanych gwiazd regionalnych i krajowych.

Wiślańskie Centrum Kultury pragnie zachęcić młodych ludzi do udzielania się w akcjach dla dobra miasta.

Serdecznie zapraszamy do udostępniania informacji wśród znajomych!

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.