Wielki Dzień Pszczół

Wielki Dzień Pszczół w Babiogórskim Parku Narodowym

Wielki Dzień Pszczół

Data Wydarzenia: 8 sierpnia, 2022;
Miejsce: Babiogórski Park Narodowy;

——

W dniu 8 sierpnia obchodzimy nasz polski Wielki Dzień Pszczół. Z tej okazji dyrekcja Babiogórskiego Parku Narodowego zaprasza całe rodziny i turystów indywidualnych do wspólnego świętowania w formie beztroskiej zabawy. W programie imprezy są filmy, pokazy oraz degustacje miodu pszczelego.

Celem Wielkiego Dnia Pszczół w Babiogórskim Parku Narodowym jest przypomnienie ludziom, jak wiele zawdzięczamy pszczołom i jaką ogromną rolę spełniają one w środowisku naturalnym. Podczas festiwalu można więc będzie obejrzeć filmy dokumentalne o pszczołach, spotkać się z pszczelarzem, dowiedzieć się, w jaki sposób powstaje miód, a także wziąć udział w pszczelich konkursach i zabawach. Nie zabraknie też okazji do spróbowania różnych gatunków miodu.

Zainteresowanych zapraszamy do Ogrodu Zmysłów na Zawoi Markowej w Babiogórskim Parku Narodowym w godzinach od 11:00 do 13:00.

fot. Babiogórski Park Narodowy – FBBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.