Wieczorek Poetycki Joanny Gawlikowskiej pt.: "Z obłoków na ziemię"

Wieczorek Poetycki Joanny Gawlikowskiej pt.: “Z obłoków na ziemię”

——

Data Wydarzenia: 22 listopada 2021, godzina: 17:00.
Miejsce: Cieszyn, Biblioteka Miejska.

——

W Cieszynie zorganizowano szczególne spotkanie z tutejszą pisarką i poetką. Przy delikatnej, subtelnej oprawie muzycznej Joanna Gawlikowska odczyta swoje wiersze, zinterpretuje emocje w nich zawarte, a także opowie ciekawostki na ich temat. Entuzjastów literatury pięknej zachęcamy do przyjazdu do cieszyńskiej Biblioteki Miejskiej w dniu 22 listopada (poniedziałek) i stawienia się punktualnie na miejscu o godzinie 17:00.

Kim jest Joanna Gawlikowska? To jedna z odważnych, działających kobiet wywodząca się z rejonu Śląska Cieszyńskiego, która śmiało zapisała się już w historii regionu. Jest absolwentką wydziału filologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, emerytowaną nauczycielką języka polskiego oraz autorką wielu książek dydaktycznych. Od lat udziela się w Cieszyńskiej Studni Literackiej, czyli grupie poetyckiej zrzeszającej młodych artystów cieszyńskich. Na swoim koncie posiada aż pięć wydanych tomików wierszy.

Najbliższe spotkanie ma na celu promocję jej dwóch najnowszych dzieł “Na obłoku” i “Daleko od domu”. Usłyszymy recytacje w wykonaniu Zdzisławy Mielczarskiej, którym towarzyszyć będą melodie autorstwa Jarka Kąkola.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.