Wieczór z muzyką do tańca - przyjdź i baw się w Cieszynie!

Wieczór z muzyką do tańca – przyjdź i baw się w Cieszynie!

Wieczór z muzyką do tańca - przyjdź i baw się w Cieszynie!

Data Wydarzenia: 22 października, 2022; 
Miejsce: Cieszyn;

——

Jeśli mieszkacie w Cieszynie lub okolicach i nie macie jeszcze pomysłu na weekend – mamy dla Was idealną propozycję! Restauracja Na Rogu tuż przy ratuszu cieszyńskim organizuje kolejny wieczór z muzyką do tańca, która porwie w tan dosłownie każdego. Wstęp wolny – dobra zabawa gwarantowana!

Restauracja Na Rogu w Cieszynie znana jest ze swojego przestronnych wnętrz i stonowanego wystroju, a także z wieczorów z muzyką do tańca. Cieszyńskie potańcówki przyciągają spore grono zainteresowanych mieszkańców i turystów. W programie imprezy nie zabraknie pysznego jedzenia, mocnych drinków i tańców do białego rana. Z pewnością żaden uczestnik zabawy nie będzie się nudził!

Na wieczór z muzyką do tańca zapraszamy do cieszyńskiej Restauracji Na Rogu dziś, 22 października. Początek o godzinie 19:00 – wstęp wolny dla wszystkich, obowiązuje jednak wcześniejsza rezerwacja stolików.

fot. UM CieszynCieszyn

Cieszyn Na Sygnale

Atrakcje w Cieszynie

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.