Bieg o Złoty Laur w Węgierskiej Górce

Bieg o Złoty Laur w Węgierskiej Górce

——

Data Wydarzenia: 12 wrzesień, godzina 15:30.
Miejsce: Węgierska Górka, Hala Sportowa.

——

Oto ciekawa propozycja na pożegnanie wakacji – zawody biegowe adresowane do dzieci i młodzieży.

Organizatorzy zapraszają najmłodszych wraz z rodzicami do Węgierskiej Górki na wspólną zabawę w sportowych zmaganiach.

Bieg o Złoty Laur jest konkursem przygotowanym w celu promocji zdrowego stylu życia, podczas którego istnieje możliwość zgarnięcia pamiątkowych nagród.

To prawdziwa gratka dla młodzieży lubiącej wyścigi. Start wydarzenia już 12 września o godzinie 15:30 na ścieżce przyrodniczej przy Hali Sportowej.

Warunkiem uczestnictwa w zawodach jest wypełnienie karty zgłoszeń i dostarczenie jej do Ośrodka Promocji Gminy Węgierska Górka osobiście lub pod wskazany adres e-mail do dnia 8 września 2021.

Zawody realizowane będą w kilku kategoriach wiekowych osobnych dla dziewczynek i chłopców, od roczników 2017 i młodszych (4 lata i młodsi) do roczników 2008-2006 (13-15 lat).

Harmonogram Imprezy

W programie imprezy zaplanowano kolejno:

  • 15:30 – 16:00 – ostateczne potwierdzenie zapisów na bieg;
  • 16:00 – odbiór numerów startowych z biura organizatora;
  • 16:50 – odprawa techniczna – omówienie trasy i zasad wyścigu;
  • 17:00 – start biegu wszystkich kategorii wiekowych;
  • 18:00 – ogłoszenie wyników i uhonorowanie zwycięzców;

Zwycięzcy każdej kategorii otrzymają w nagrodę wyjątkową statuetkę. Zawodnicy, którzy zdobyli miejsca I-III we wszystkich grupach dostaną dyplomy, zaś pozostałym uczestnikom przypadną pamiątkowe medale.

Hala Widowiskowo-Sportowa w Węgierskiej Górce

Hala Widowiskowo-Sportowa w Węgierskiej Górce to nowoczesna placówka sportowa, która powstała w 2010 roku.

Znajduje się na Osiedlu XX-lecia II RP, czyli niemalże w centrum miasta. Wysoki na dziesięć metrów obiekt prezentuje się naprawdę imponująco nie tylko jeśli chodzi o ogromne rozmiary.

Posiada 300 miejsc siedzących i ponad 100 stojących, cztery przestronne szatnie, pomieszczenia dla trenera i sędziów, specjalną szatnię dostosowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych, a także pełnowymiarowe boiska do gry w koszykówkę, siatkówkę czy piłkę ręczną.

Został stworzony z myślą o mieszkańcach Węgierskiej Górki i promowaniu aktywności fizycznej w regionie.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.